ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

EUM-BIO 2007 - EU-Malaysia Biotechnology Business Partnership Event

EUM-BIO 2007Euro Info Centre przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej EUM-BIO 2007, która odbędzie się w Kuala Lumpur, Malezji, w dniach 25-26 października 2007.

Organizatorem giełdy jest Rządowo-Przemysłowe Konsorcjum Rozwoju Nowoczesnych Technologii (Malaysian Industry-Government Group for High Technology MiGHT), we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Przemysłu Biotechnologicznego (Euroepan Association for Bioindustries EuropaBio), Stowarzyszeniem Biotechnologii Farmaceutycznej (Association for the BioPharmaceutical Industry BioFarmind) oraz Euro Info Centre przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Giełda kooperacyjna EUM-BIO 2007(25-26 października br.) organizowana jest pod auspicjami Komisji Europejskiej w ramach programu Asia-Invest II.
W giełdzie EUM-BIO 2007 planowany jest udział 200 firm z Malezji i Europy prowadzących działalność w branży biotechnologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem następujących sektorów:
* Biotechnologia rolnicza
* Bioinformatyka
* Bioprzemysł
* Biomedycyna

Dla wyselekcjonowanych firm, które odpowiednio wcześnie zgłoszą swój udział w giełdzie kooperacyjnej organizatorzy EUM-BIO 2007 oferują refundację części kosztów podróży w wysokości 500 Euro.

EUM-BIO 2007 ma formułę dwudniowej giełdy kooperacyjnej, podczas której każdy z uczestników ma możliwość przeprowadzenia rozmów handlowych z wybranymi przez siebie partnerami biznesowymi. Profesjonalny program komputerowy kojarzy partnerów biznesowych i tworzy indywidualną listę spotkań dla każdego uczestnika. Każdy przedsiębiorca wybiera z listy uczestników partnerów do rozmów biznesowych na podstawie informacji zawartych w katalogu dostępnym on-line na stronie internetowej projektu www.eumbio.org. Istnieje możliwość aranżacji spotkań z firmami z Malezji (visitor-to-host) oraz z pozostałymi firmami odwiedzającymi (visitor-to-visitor). Przed rozpoczęciem giełdy każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram spotkań stworzony na podstawie dokonanych wyborów spotkań.

Opłata rejestracyjna za uczestnictwo w giełdzie EUM-BIO 2007 jednej osoby z firmy wynosi:
* 100 Euro w przypadku zgłoszenia uczestnictwa do dnia 15 lipca,
* 120 Euro w przypadku rejestracji po 15 lipca.

Opłata obejmuje wpis do katalogu uczestników, prezentację profilu firmy na stronie internetowej projektu, możliwość dystrybucji materiałów promocyjnych, katalogów firmy w trakcie giełdy, aranżację spotkań, 2 lunche (25-26 października), transport z rekomendowanych hoteli do Centrum Wystawienniczego Matrade Exhibition & Convention Centre, pomoc przedstawiciela EIC w zorganizowaniu przelotu, zakwaterowania oraz podczas spotkań kooperacyjnych.

Orientacyjny koszt udziału w misji wynosi 5500 PLN i obejmuje przelot na trasie Warszawa-Frankfurt – Frankfurt – Kuala Lumpur – Kuala Lumpur - Frankfurt – Warszawa, oraz 3 noclegi w Kuala Lumpur.

Dla uczestników giełdy EUM-BIO 2007 organizatorzy spotkań zarezerwowali na preferencyjnych warunkach pokoje w trzech hotelach, w których koszt noclegu wynosi 37-51 Euro, w zależności od standardu hotelu.
* The Legend Hotel *****
* Best Western Premier Seri Pacific *****
* Dynasty Hotel ****

Pierwszy termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dn. 15 lipca br. Konieczna znajomość języka angielskiego. Zainteresowane firmy prosimy o dokonanie rejestracji on-line, na stronie internetowej projektu www.eumbio.org. Po dokonaniu rejestracji skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów udziału w giełdzie.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, tel. 22 432 86 43, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl