Dobry s這wnik angielsko-polski oraz polsko-angielski!!

Odpowiedz  Forum BioTechnolog.pl » Potrzebuje pomocy!
Autor Wiadomo嗆
Madziaralol2
Wys豉ny: 15.10.2007, 11:50:44
Hej!! Tak jak w temacie: Potrzebuj bardzo dobry s這wnik polsko-angielski i angielsko-polski ale tematyczny! A dok豉dnie m闚i帷 g堯wnie zwi您any z tematyk biotechnologiczn:)jest wiele medycznych itp.. ale sama nie wiem na co mam si zdecydowa:/ Mo瞠 Wy poleciliby軼ie mi co dobrego. Bardzo prosz o pomoc!

andriey
Wys豉ny: 15.10.2007, 13:20:42
Ja u篡wa貫m s這wnika naukowo - technicznego, Wydawnictwa Naukowo - Technicznego Warszawa ca趾iem przyzwoicie mi si z nim t逝maczy這

Madziaralol2
Wys豉ny: 15.10.2007, 13:35:32
dzi瘯i dzi瘯i, na pewno poszukam:)

vincent_prizzi
Wys豉ny: 15.10.2007, 20:14:20
heh, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ze slownictwem jest zabawa,
dlatego proponuje dwojakiego rodzaju podejscie:
slownik fundacji Kosciuszki (tzw.Kosciuszkowski).
oraz szperanie w necie -> www.ling.pl (sorry, za kryptoreklame;)
oraz wrzucasz slowko w google.com ; klikasz "szukaj w jezyku polskim" i porownujesz slownictwo - np. wyrzuci Ci abstrakt w jezyku polskim i angielskim - bez problemu znajdziesz to co potrzeba! Cool

nevermind
Wys豉ny: 15.10.2007, 20:52:23
Potwierdzam, Ling.pl jest naprawd przyzwoity, sprawnie dzia豉, zawiera przynajmniej jeden s這wnik medyczny, wiec zt tematyk te zwykle sobie radzi!

Google naturalnie, te potwierdzam.

Osobi軼ie stosuj jeszcze Wikipedi Smile
Przechodz帷 z wersji English na Polski lub odwrotnie, przy okazji mo積a sie dowiedzie o danej rzeczy czego, co szczeg鏊nie sie przydaje przy lekturze publikacji itp., gdy o czym jeszcze niewiele wiemy. Skuteczna metoda, tlyko nie wszystko sie znajdzie, szczeg鏊nie w wersji polskiej, aczkolwiek gdy jest obrazek i wyja郾ienie, to to zwykle wystarcza - jak najlepszy s這wnik English-English! Very Happy

maind
Wys豉ny: 18.10.2007, 13:58:20
R闚niez potwierdzam Ling.pl Ale i tak wi瘯szo軼i wyra瞠 tam nie znajdziesz, wi璚 t逝maczysz pewne rzeczy na czuja. W razie watpliwo軼i polecam si.

Madziaralol2
Wys豉ny: 19.10.2007, 14:59:18
Dzi瘯i maind:)Je郵i b璠 potrzebowa豉 pomocy na pewno si zg這szSmile

R
Wys豉ny: 25.10.2007, 18:45:17

Strona 1 z 1