Biotechnologia vs technologia żywności?

Odpowiedz  Forum BioTechnolog.pl » Przed studiami biotechnologicznymi
Autor Wiadomość
Ifulka
Wysłany: 12.07.2011, 11:24:48
witam, mam do wyboru studiowanie biotechnologii na PW i technologii żywności i żywienia człowieka na PŁ. Który z kierunków daje lepsze szanse na zdobycie atrakcyjnej i dochodowej pracy?

krzyhood
Wysłany: 12.07.2011, 20:40:07
Dochodowej pracy po biotechnologii w zawodzie nie ma;] zapamiętajcie to sobie zanim zaczniecie studia

paulap
Wysłany: 13.07.2011, 10:06:24
Mój kolega skończył biotechnologie na UMCS w LBL i po 2 miesiącach dostał prace w Warszawie jako przedstawiciel handlowy i zarabia sobie 3 000 ( dostał samochód + 800zł na prezenty dla lekarzy ) Nie ma sie co sugerowac pracą w ciagu 5 lat wszystko moze sie zmienic Wink !!

krzyhood
Wysłany: 13.07.2011, 12:50:04
No wlasnie przedstawiciel handlowy..to nie ma zwiazku z biotechnologia ale ja tez szukalem takiej pracy po studiach:) bo to lepsza kasa niz dlubanie w labie za marne grosze w polskich warunkach, chociaz nie chcialem byc przedstawicielem ale za cos trzeba zyc, na szczescie udalo sie cos innego dostac:)

Ifulka
Wysłany: 16.07.2011, 10:14:37
hmm... dziękuję za zróżnicowane opinie...
chyba jednak wybiorę Łódź i technologię żywności, mimo wszystko mam nadzieję że za rok uda mi się dostać na wymarzoną farmację Smile no chyba że te studia mi się spodobają i zostanę, zobaczymy co październik przyniesie:)

Strona 1 z 1