ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Konferencja BIO Biznes Finanse Innowacje 2008 w najbliższy weekend

BIO Biznes Finanse Innowacje 2008W najbliższy weekend, 26-27 kwietnia 2008, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się konferencja Konferencja BIO Biznes Finanse Innowacje - największe skierowane głównie do młodych przedsiębiorców i naukowców wydarzenie promujące komercjalizację badań naukowych i współpracę pomiędzy biznesem a nauką.

Ku zadowoleniu organizatorów zainteresowanie konferencją w tym roku ponad dwukrotnie przekroczyło wyniki z zeszłego roku. „Daje nam to do myślenia, i zachęca do jeszcze cięższej pracy w przyszłych latach” mówi Małgorzata Golanowska – Koordynator ds. Programowych – „W przyszłości będziemy starać się pozostać przy symbolicznej opłacie rozwijając formułę konferencji” – dodaje.

Organizatorzy zapraszają również do wzięcia udziału w I Pomorskim Forum Venture Capital, które odbywa się 25 kwietnia w tym samym miejscu. Forum to dobra okazja do poszerzenia swojej wiedzy o funduszach venture capital jako jednym ze źródeł finansowania swoich projektów.

---
Serwis Biotechnolog.pl sprawuje patronat medialny nad konferencją BIO Biznes Finanse Innowacje.