ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Przewodnik *Praktyki 2005*

Chcesz odbyć staż i nie wiesz od czego zacząć? Sięgnij po przewodnik "Praktyki" – to już piąta edycja, wydana przez firmę Communication Partners, m.in. właściciela portali pracuj.pl i edu.pracuj.pl.

To najbogatszy w Polsce przewodnik dla studentów i absolwentów chcących zdobyć cenne doświadczenie. Można w nim znaleźć ciekawe programy praktyk. Zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy (doradcze, audytorskie, logistyczne, z branży finansowej, FMCG, tytoniowej, elektronicznej, energetycznej, ubezpieczeniowej) prezentują, jak wygląda praktyka i jakie warunki należy spełnić, by się o nią ubiegać.

Jeśli planujesz spróbować swoich sił zagranicą, dowiesz się, jakie są możliwości wyjazdu na studia lub odbycia stażu w zagranicznej filii przedsiębiorstwa, a także
o specjalnych programach stażowych w Wielkiej Brytanii.

Ponadto przewodnik zawiera wiele przydatnych artykułów informacyjnych i poradnikowych. Dowiesz się, dlaczego tak naprawdę warto odbyć praktykę, jak wygląda rekrutacja i jak się do niej przygotować, na czym polegają testy rekrutacyjne, czym się różnią praktyki w przedsiębiorstwach od tych w urzędach i gdzie szukać praktyk płatnych.

Przewodnik będzie bezpłatnie dystrybuowany na uczelniach wyższych poprzez organizacje studenckie: AIESEC, ELSA i BEST. Można go otrzymać również w biurach karier, podczas Dni Kariery oraz targów pracy.
Więcej na www.pracuj.pl/student

Iza Zbonikowska

Artykuł dostarczony przez:
praca i oferty pracy w pracuj.pl