BioTechnolog.pl Biotechnologiczny serwis informacyjny. Aktualnoœci i Forum. http://www.biotechnolog.pl/ VI Międzynarodowa Konferencja Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego http://www.biotechnolog.pl/vi-miedzynarodowa-konferencja-doktorantow-uniwersytetu-szczecinskiego INVESTIN rusza z cyklem bezpłatnych szkoleń i warsztatów - art. promocyjny http://www.biotechnolog.pl/investin-rusza-z-cyklem-bezplatnych-szkolen-i-warsztatow-art-promocyjny Podsumowanie obrad II Kopernikańskiego Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych http://www.biotechnolog.pl/podsumowanie-obrad-ii-kopernikanskiego-sympozjum-studentow-nauk-przyrodniczych I Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców - ARTHROPOD http://www.biotechnolog.pl/i-ogolnopolska-konferencja-mlodych-naukowcow-arthropod Dwa nowe patenty Stem Cells Spin S.A. http://www.biotechnolog.pl/dwa-nowe-patenty-stem-cells-spin-sa Konferencja BIOCONNECT 2012 ponownie w Poznaniu http://www.biotechnolog.pl/konferencja-bioconnect-2012-ponownie-w-poznaniu Mojgenotyp - pierwsza w Polsce strona dotycząca personalnej genomiki dostępna w wersji Beta! - art. promocyjny http://www.biotechnolog.pl/mojgenotyp-pierwsza-w-polsce-strona-dotyczaca-personalnej-genomiki-dostepna-w-wersji-beta-art-promocyjny II Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych http://www.biotechnolog.pl/ii-kopernikanskie-sympozjum-studentow-nauk-przyrodniczych Bio Business Laboratorium http://www.biotechnolog.pl/bio-business-laboratorium Bioinnowacje Najlepszy Projekt 2011 - Twój pomysł to Twoja szansa http://www.biotechnolog.pl/bioinnowacje-najlepszy-projekt-2011-twoj-pomysl-to-twoja-szansa Dwa konkursy podczas konferencji - Bioinnovation Internationla Summit 2011 http://www.biotechnolog.pl/dwa-konkursy-podczas-konferencji-bioinnovation-internationla-summit-2011 Bioinnovation Internatinal Summit 2011 w październiku - w wydaniu naukowym! http://www.biotechnolog.pl/bioinnovation-internatinal-summit-2011-w-pazdzierniku-w-wydaniu-naukowym Kontrowersje wokół jakości w laboratorium molekularnym-genetycznym - Forum dyskusyjne http://www.biotechnolog.pl/kontrowersje-wokol-jakosci-w-laboratorium-molekularnym-genetycznym-forum-dyskusyjne Jak rozkręcić biobiznes? http://www.biotechnolog.pl/jak-rozkrecic-biobiznes Dni DNA 2011 w Poznaniu http://www.biotechnolog.pl/dni-dna-2011-w-poznaniu Spotkanie na szczycie firm biotechnologicznych z Środkowej Europy http://www.biotechnolog.pl/spotkanie-na-szczycie-firm-biotechnologicznych-z-srodkowej-europy III Warsztaty DNA - Encyklopedia Życia http://www.biotechnolog.pl/iii-warsztaty-dna-encyklopedia-zycia II Ogólnopolska Konferencja Studentów Biofizyki http://www.biotechnolog.pl/ii-ogolnopolska-konferencja-studentow-biofizyki Współpraca biznes-nauka w ramach europejskich bioregionów - BIOCONNECT 2011 http://www.biotechnolog.pl/wspolpraca-biznes-nauka-w-ramach-europejskich-bioregionow-bioconnect-2011 Fundusz JCI Venture zainwestował w rozwój leku wykorzystywanego w terapii WZW typu C http://www.biotechnolog.pl/fundusz-jci-venture-zainwestowal-w-rozwoj-leku-wykorzystywanego-w-terapii-wzw-typu-c Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska 2011 http://www.biotechnolog.pl/mikrobiologia-w-medycynie-przemysle-i-ochronie-srodowiska-2011 Rekordy Targów EuroLab 2011 http://www.biotechnolog.pl/rekordy-targow-eurolab-2011 Liderzy Środkowoeuropejskiej Biotechnologii wyłonieni podczas BioForum 2011 http://www.biotechnolog.pl/liderzy-srodkowoeuropejskiej-biotechnologii-wylonieni-podczas-bioforum-2011 Biomeditech - badania i innowacje http://www.biotechnolog.pl/biomeditech-badania-i-innowacje Seminarium Polskiego Centrum Akredytacji na EuroLab 2011 http://www.biotechnolog.pl/seminarium-polskiego-centrum-akredytacji-na-eurolab-2011 Dzień Kryminalistyki Laboratoryjnej na Targach Eurolab 2011 http://www.biotechnolog.pl/dzien-kryminalistyki-laboratoryjnej-na-targach-eurolab-2011 Nowa formuła konkursu na najlepszy produkt Targów EuroLab 2011 http://www.biotechnolog.pl/nowa-formula-konkursu-na-najlepszy-produkt-targow-eurolab-2011 Konferencja Bioinnovation International Summit zakończona sukcesem http://www.biotechnolog.pl/konferencja-bioinnovation-international-summit-zakonczona-sukcesem XII OASSB i II Międzynarodowa Konferencja Studentów Biotechnologii http://www.biotechnolog.pl/xii-oassb-i-ii-miedzynarodowa-konferencja-studentow-biotechnologii Branża laboratoryjna spotka się na Targach EuroLab 2011 http://www.biotechnolog.pl/branza-laboratoryjna-spotka-sie-na-targach-eurolab-2011 Bioinnovation 2010 http://www.biotechnolog.pl/bioinnovation-2010 Bioinnowacje - wywiad ze zwycięzcą poprzedniej edycji konkursu Najlepszy Projekt http://www.biotechnolog.pl/bioinnowacje-wywiad-ze-zwyciezca-poprzedniej-edycji-konkursu-najlepszy-projekt Profesjonalne studia doktoranckie Bioinformatyka http://www.biotechnolog.pl/profesjonalne-studia-doktoranckie-bioinformatyka Najlepszy Projekt - Bioinnowacje 2010 http://www.biotechnolog.pl/najlepszy-projekt-bioinnowacje-2010 BIOTECHNICA 2010 http://www.biotechnolog.pl/biotechnica-2010 Konkurs Fundacji Hasco-Lek rozstrzygnięty http://www.biotechnolog.pl/konkurs-fundacji-hasco-lek-rozstrzygniety II Ogólnopolskie Warsztaty MIKROBIOT 2010 http://www.biotechnolog.pl/ii-ogolnopolskie-warsztaty-mikrobiot-2010 Wyprzedź dyplom - złap szansę na zawodowy sukces! http://www.biotechnolog.pl/wyprzedz-dyplom-zlap-szanse-na-zawodowy-sukces Jadalna szczepionka przeciwko zakażeniom Helicobacter pylori - finał konkursu BioIDEA 2010 http://www.biotechnolog.pl/jadalna-szczepionka-przeciwko-zakazeniom-helicobacter-pylori-final-konkursu-bioidea-2010 Poznano genom neandertalczyka http://www.biotechnolog.pl/poznano-genom-neandertalczyka Konkursu na stypendia L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki http://www.biotechnolog.pl/konkursu-na-stypendia-l8217oral-polska-dla-kobiet-i-nauki Europejczycy popierają biotechnologię http://www.biotechnolog.pl/europejczycy-popieraja-biotechnologie Fundacja Synergy współorganizatorem projektu Bioinnowacje.pl http://www.biotechnolog.pl/fundacja-synergy-wspolorganizatorem-projektu-bioinnowacjepl Nauka dla Biznesu - TEAM znaczy zespół http://www.biotechnolog.pl/nauka-dla-biznesu-team-znaczy-zespol BIO Inventions wchodzi na NewConnect http://www.biotechnolog.pl/bio-inventions-wchodzi-na-newconnect Biotechnologia i Biznes we Wrocławiu http://www.biotechnolog.pl/biotechnologia-i-biznes-we-wroclawiu Pozyskiwanie funduszy dla przedsięwzięć biotechnologicznych - BioForum 2010 http://www.biotechnolog.pl/pozyskiwanie-funduszy-dla-przedsiewziec-biotechnologicznych-bioforum-2010 Kurs analizy filogenetycznej http://www.biotechnolog.pl/kurs-analizy-filogenetycznej I Ogólnopolska Konferencja Studentów Biofizyki http://www.biotechnolog.pl/i-ogolnopolska-konferencja-studentow-biofizyki BioForum 2010 miejscem wręczenia nagród laureatom konkursu Fundacji Hasco-Lek http://www.biotechnolog.pl/bioforum-2010-miejscem-wreczenia-nagrod-laureatom-konkursu-fundacji-hasco-lek