Biotechnologia UG-GUMed Gdańsk

Uczelnia: Uniwersytet Gdański i Gdański Uniwersytet Medyczny

Wydział: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG-GUMed

Kierunek: biotechnologia

Typ: dwustopniowe studia w trybie dziennym *

Tytuł: magister (lub licencjat)

Informacje: Biotechnologia UG-GUMed Gdańsk

Po szczegółowe informacje nt. rekrutacji na kierunek: biotechnologia, na: Uniwersytet Gdański i Gdański Uniwersytet Medyczny, przejdŸ na stronę www uczelni.

Opinie Biotechnologia UG-GUMed Gdańsk

Uniwersytet Gdański i Gdański Uniwersytet Medyczny

pierwszoroczniak | 2004-12-30
Uczyć się trzeba b.dużo, ale w milej i sympatycznej atmosferze. Wykladowcy fantastyczni, mala liczba osob na roku pozwala na nawiazanie kontaktow z nauczycielami, nie jestes anonimowy. POLECAM:))

Martuś | 2005-03-02
Uczelnia, ktora daje duze mozliwosci, ale szkoda, ze uwzględnia tylko język ang.

Andzia | 2005-04-10
Wydział jest bardzo kameralny, miła atmosfera, super ludzie. Prowadzący zajęcia przykładają się do tego co robią i traktują nas indywidualnie. Polecam:)

Barti | 2005-04-20
Super sprawa sam sie tam wybieram

malinka | 2005-05-04
Sama studiuje w Lublinie, ale mialam przyjemnosc byc ostatnio w Gdansku na UG-AMG i jestem pod wielkim wrazeniem, zwlaszcza jesli chodzi o otwarcie i nastawienie uczelni i kadry "na studenta" . Czuc i widac ze ludziam tam zalezy na tym zeby wyksztalcic nie tylko merytorycznie, ale takze by dac studentowi mozliwosc jak najlepszego przygotowania do pracy naukowej i do stertu na rynku pracu. TAkie jest moje wrazenie. Pozdrawiam!!

!! | 2005-05-16
chyba nie macie pojecia co mowicie w ogole, ten wydzial jest straszny, wiekszosc ludzi jest nienormalna, wszystko jest robione po lebkach, na nic nie ma kasy, nic wartosciowego sie nie da nauczyc a wykladowcy w wiekszosci maja cie w d***e

Banan | 2005-05-16
Hej!! Chciałbym studiować biotech. na UG, ale…przeraża mnie „Rozmowa w języku angielskim – aktualne zagadnienia biotechnologii i biologii molekularnej” : / Bylibyście tacy dobrzy i podali o co mogą przykładowo spytać takiego chłopaczka po liceum podczas rozmowiy?? Pozdro ;)

k-a-s-k-a | 2005-05-30
no tak-biotechnologia super kierunek ale ta rozmowa........ masakra!!! spoko umiem ang ale rozmawiac w tym jezyku na taki temat!!!

doswiadczona;) | 2005-07-02
Hej:) Rozmową po angielsku nie ma się co stresować, to tylko tak strasznie brzmi:) Warto poczytać troche artykułów z np New Scientist żeby się mniej więcej orientować w temacie. Jak dla mnie, ta rozmowa była najprzyjemniejszą częścią egzaminu:) Ludzie w komisjach są bardzo OK, jak zresztą zdecydowana większość na wydziale:) Powodzenia dla wszystkich startujących na MWB:) Pozdr:)

Nowa | 2005-07-16
A ja się właśnie dostałam... Zmienili troszkę tą rozmowę. Przepytywali mnie ogólnie z biotechnologi i nie ważne czy mówiłam po polsku czy po angielsku. Ale bardzo się cieszę, bo bardzo chcę studiować na tym kierunku :D

12345