ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Opinie i komentarze Biotechnologia UG-GUMed Gdańsk

Uniwersytet Gdański i Gdański Uniwersytet Medyczny

Banan | 2005-05-16

Hej!! Chciałbym studiować biotech. na UG, ale…przeraża mnie „Rozmowa w języku angielskim – aktualne zagadnienia biotechnologii i biologii molekularnej” : / Bylibyście tacy dobrzy i podali o co mogą przykładowo spytać takiego chłopaczka po liceum podczas rozmowiy?? Pozdro ;)

!! | 2005-05-16
chyba nie macie pojecia co mowicie w ogole, ten wydzial jest straszny, wiekszosc ludzi jest nienormalna, wszystko jest robione po lebkach, na nic nie ma kasy, nic wartosciowego sie nie da nauczyc a wykladowcy w wiekszosci maja cie w d***e

malinka | 2005-05-04
Sama studiuje w Lublinie, ale mialam przyjemnosc byc ostatnio w Gdansku na UG-AMG i jestem pod wielkim wrazeniem, zwlaszcza jesli chodzi o otwarcie i nastawienie uczelni i kadry "na studenta" . Czuc i widac ze ludziam tam zalezy na tym zeby wyksztalcic nie tylko merytorycznie, ale takze by dac studentowi mozliwosc jak najlepszego przygotowania do pracy naukowej i do stertu na rynku pracu. TAkie jest moje wrazenie. Pozdrawiam!!

Barti | 2005-04-20
Super sprawa sam sie tam wybieram

Andzia | 2005-04-10
Wydział jest bardzo kameralny, miła atmosfera, super ludzie. Prowadzący zajęcia przykładają się do tego co robią i traktują nas indywidualnie. Polecam:)

Martuś | 2005-03-02
Uczelnia, ktora daje duze mozliwosci, ale szkoda, ze uwzględnia tylko język ang.

pierwszoroczniak | 2004-12-30
Uczyć się trzeba b.dużo, ale w milej i sympatycznej atmosferze. Wykladowcy fantastyczni, mala liczba osob na roku pozwala na nawiazanie kontaktow z nauczycielami, nie jestes anonimowy. POLECAM:))

123