ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Targi Biotechnologii i Biobiznesu - 19-20 maj 2005, Łódź

W dniach 19-20 maja 2005r. w Łodzi odbędą się po raz pierwszy w Polsce Targi Biotechnologii i Biobiznesu. Celem Targów jest zaprezentowanie potencjału polskiej biotechnologii, ofert zwiększających innowacyjność w polskich firmach działających w obszarze biobiznesu. Organizowane są przez firmę Bio-Tech Consulting z Łodzi.

Targi "Bio-Forum V" skierowane są przede wszystkim do firm i instytucji oferujących innowacyjne technologie, wysoko specjalistyczne usługi, aparaturę i urządzenia mające zastosowanie w firmach biotechnologicznych, farmaceutycznych, kosmetycznych, firmach działających w obszarze ochrony zdrowia i środowiska, zespołach naukowych prowadzących prace badawczo-wdrożeniowe, itp. Targi Biotechnologii to również właściwe miejsce do prezentacji ofert w postaci projektów realizowanych przez Centra Zaawansowanych Technologii, Centra Doskonałości i inne zespoły badawcze realizujące projekty o charakterze aplikacyjnym. Targi mają służyć głownie nawiązaniu bezpośredniej współpracy biznesowej pomiędzy zainteresowanymi podmiotami.

Zwiedzanie targów w dniu 19 maja 2005r. jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje na temat targów i warunków uczestnictwa znajdują się
na stronie internetowej:
http://www.bioforum.pl

Bezpośredni kontakt do organizatorów:
Bartłomiej Erchardt
Bio-Tech Consulting
ul. Kamińskiego 23
90-229 Łódź
Tel.: (42) 678-01-12
fax. (42) 678-01-28
e-mail: b.erchardt@biotechnologia.pl