ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

XIII Letnia Szkoła Biotechnologii

XIII Letnia Szkoła Biotechnologii corocznie organizowana przez pracowników i studentów Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG-AMG, odbędzie się w dniach 8-15 lipca 2007 roku.

XIII Letnia Szkoła Biotechnologii

Za organizację tegorocznej imprezy odpowiedzialni są członkowie Koła Naukowego BIO-MED.

Szkoła będzie miała miejsce na terenie Ośrodka Wypoczynkowo-Szkoleniowego "Dorota" (dawny DEC) w Łapinie koło Kolbud, nad malowniczym jeziorem Łapińskim (http://www.lapino.pl).

Tematem przewodnim tegorocznej Szkoły będzie diagnostyka molekularna chorób nowotworowych. Wykłady i warsztaty będą połączone także z innymi atrakcjami – podchodami, balem przebierańców czy wspólnymi śpiewami przy ognisku.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej:
http://www.biotech.ug.gda.pl/bioszkol/

Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, noclegi w domkach 2-pokojowych oraz całodniowe wyżywienie.

---
Dodano: 6 czerwiec 2007

UWAGA! Możliwość obniżenia kosztów!
Osoby, które pisemnie najlepiej umotywują chęć swojego uczestnictwa w XIII Letniej Szkole Biotechnologii, mogą liczyć na obniżenie kosztów nawet o 60%. Prace pisemne (maksymalnie jedna strona A4) należy nadsyłać na adres bss-info@biotech.ug.gda.pl do 15-go czerwca. Z uczestnikami najlepszych prac skontaktujemy się mailowo.