ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Bio-Forum VII - największe Środkowoeuropejskie Targi Biotechnologii i Biobiznesu

BioForum VII Targi Biotechnologii  i Biobiznesu w Europie ŚrodkowejZapraszamy na Targi Bio-Forum VII - Największe Środkowoeuropejskie Targi Biotechnologii i Biobiznesu skierowane m.in. do sektora naukowego (Łódź, 15-16 maja 2008). Targi Bio-Forum skierowane są do naukowców oraz przedstawicieli firm biotechnologicznych oraz zespołów naukowo-badawczych, pracujących nad aplikacyjnymi projektami biotechnologicznymi, które zamierzają nawiązać współpracę z firmami biosektora. Państwa uczestnictwo w Bio-Forum ma na celu zapoznanie się z realizacją projektów o potencjale aplikacyjnym, skonfrontowania ich z własnymi wynikami oraz z potrzebami rynku przy nawiązaniu niezbędnej współpracy.

Ponadto na Targach Bio-Fourm znajdą Państwo m.in.:
- prezentację innowacyjnych rozwiązań dla laboratoriów naukowych, diagnostycznych, firm biosektora;
- przegląd aplikacyjnych projektów B+R;
- specjalistyczne seminaria i szkolenia branżowe;
- największą platformę ofert aparatury i odczynników do pracy laboratoryjnej i naukowej;
- możliwości finansowego wsparcia realizowanych badań;
- i inne...

Wszyscy przedstawiciele sektora naukowego na unikalnych Targach Bio-Forum mogą odnaleźć jedyną na skalę Środkowej Europy prezentację aplikacyjnych projektów B+R dla biosektora.

Ponadto zapraszamy na zorganizowane dla branży naukowej podczas Targów Bio-Forum specjalistyczne szkolenia, seminaria oraz panele dyskusyjne m.in.
* Finansowanie innowacyjnych biotechnologicznych projektów B+R, polityka Unii Europejskiej,
* Partnerstwo biznesowe w procesie komercjalizacji projektów badawczo-wdrożeniowych,
* Bioregiony wkraczają na scenę polskie biogospodarki,
* Perspektywy rozwoju sektora biotechnologii w Polsce i Europie Środkowej
* Kapitał i wsparcie dla firm biotechnologicznych.

Targi Bio-Forum od lat stanowią największą platformę kontaktów naukowo-biznesowych biosektora.

Odwiedzającymi Bio-Forum są w znacznej mierze przedstawiciele nauki którzy myślą o rozwoju opartym o innowacje oraz współpracy z firmami biosektora opartym o innowacje.

Dlatego na Targach Bio-Forum znajdą Państwo specjalistyczną ofertę branżowych wystawców. Są to mi.in.:
* firmy oferujące nowoczesne wyposażenie laboratoriów;
* producenci oraz dystrybutorzy sprzętu i odczynników laboratoryjnych;
* firmy oferujące innowacyjne rozwiązania dla laboratoriów naukowych oraz przemysłowych;
* firmy doradcze dla biosektora
* firmy CRO (badania kliniczne);
* firmy świadczące usługi w rejestracji produktów medycznych i leków;
* dystrybutorzy i producenci surowców farmaceutycznych;
* dystrybutorzy i producenci innowacyjnych surowców kosmetycznych;
* laboratoria świadczące specjalistyczne usługi (np. testy na zwierzętach, testy jakości kosmetyków);
* dystrybutorzy sprzętu do produkcji leków, kosmetyków, żywności;
* producenci i dystrybutorzy opakowań leków i kosmetyków;
* wydawcy i dystrybutorzy specjalistycznych książek i czasopism.

Ponadto, wystawcami Bio-Forum są wszystkie firmy i instytucje działające w obszarze wspierania transferu technologii m.in.:
* biura patentowe;
* venture capital, seed capital;
* stowarzyszenia business angels;
* parki technologiczne;
* centra zaawansowanych technologii;
* inkubatory technologii.
* i wiele innych...

Więcej na stronie www.bioforum.pl

Rejestracja Uczestników Targów Bio-Forum VII

Prosimy osoby zainteresowane udziałem w Targach Bio-Forum o dokonanie rejestracji w FORMULARZU REJESTRACYJNYM dla UCZESTNIKÓW na stronie http://www.bioforum.pl/pl/Uczestnicy/RejestracjaForm

Przewidujemy, że targi odwiedzi co najmniej 3000 osób - przedstawicieli głównie sektora naukowego, life-science, farmaceutycznego i kosmetycznego.

Dla odwiedzających przygotowano liczne seminaria i szkolenia branżowe. Serdecznie zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału.

W tym celu, należy wypełnić formularz rejestracyjny dla uczestników na stronie www.bioforum.pl.

Koszty uczestnictwa są symboliczne: 10 zł - opłata za 1 dniowe uczestnictwo w wystawie oraz wybranych szkoleniach i seminariach; 35 zł za uczestnictwo w wystawie i wszystkich seminariach.

Naukowcy, studenci oraz pracownicy laboratoriów z Łodzi - udział w wystawie i wybranych seminariach - bezpłatnie.

Bankiet Biobiznesowy
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Bankiecie Biobiznesowym, który odbędzie się w pierwszy dzień trwania Targów Bio-Forum, 15 maja o godzinie 20:30 w wyjątkowych wnętrzach klubu ELEKTROWNIA RP w łódzkiej Manufakturze. Udział w Bankiecie będzie dla Państwa szansą na nieformalne spotkania i rozmowy z przedstawicielami biosektora (zarówno sfery naukowo-badawczej i biznesowej).

Panel innowacji i seminaria branżowe
W trakcie obu dni trwania targów Bio-Forum równolegle do wystawy będzie odbywał się "Panel innowacji", który jest miejscem prezentacji najnowszych możliwości w badaniach, diagnostyce, wdrożeniach itp. Pozwoli to Państwu na orientację w nowościach na rynku. Ponadto zapraszamy na seminaria branżowe skierowane dla naukowego Perspektywy rozwoju sektora biotechnologii w Polsce i Europie Środkowej, Kapitał i wsparcie dla firm biotechnologicznych, Finansowaniwe innowacyjnych biotechnologicznych projektów B+R, polityka Unii Europejskiej i inne. Szczegóły – www.bioforum.pl

Platforma Kontaktów
Już ponad 120 wystawców z 8 krajów zgłosiło swój udział w Bio-Forum. Przedstawią oni ofertę innowacyjnych produktów i usług dla firm biosektora. Wśród wystawców zaprezentują się m.in. zespoły badawcze, realizujące aplikacyjne projekty i poszukujący współpracy w biogospodarką, firmy oferujące aparaturę, odczynniki i wyposażenie laboratoriów oraz innowacyjne produkty i usługi dla sektora life-science, farmaceutycznego i kosmetycznego.

Współpraca

Sponsorami Targów Bio-Forum jest firma CELON PHARMA oraz BIB SEED CAPITAL. Partnerami - WTS Rzecznicy Patentowi oraz MCI BioVentures.

Współorganizatorem imprezy jest Urząd Miasta Łodzi. Impreza odbywa się pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezydenta Miasta Łodzi oraz Marszałka Województwa Łódzkiego.

---
Serwis Biotechnolog.pl sprawuje patronat medialny nad targami Środkowoeuropejskie Targi Biotechnologii i Biobiznesu - Bio-Forum VII