ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Kontakt i informacje

Kontakt


Marcin Kawa
marcin.kawa@biotechnolog.pl

Członkowie redakcji: Filip Gołębiowski, Paweł Szablewski, Marta Pieszko, Izabela Klauza, Kasia Kuleszewicz, Monika Mach, Ania Dudka, Izabela Klauza, Ola Prill, Monika Maleszewska, Katarzyna Kopka, Konrad Koperwas, Adrianna Hypiak, Grzegorz Czerwonka, Adam Kawa, Katarzyna Marciniak.

O serwisie


BioTechnolog.pl jest serwisem informacyjnym poświęconym biotechnologii, jako działu nauki, gospodarki i edukacji. Stanowi źródło informacji o aktualnościach i wydarzeniach związanych z szeroko pojętą biotechnologią. Uruchomiony został w 2004 roku. Co miesiąc jest odwiedzany przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

Prężnie działające forum jest miejscem kontaktu studentów i absolwentów biotechnologii wszystkich polskich uczelni.

Patronat medialny


Serwis BioTechnolog.pl jest co miesiąc odwiedzany przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników zainteresowanych i związanych z biotechnologią w Polsce. Jest doskonałym miejscem do promocji branżowych konferencji, kongresów, targów, warsztatów.

W ramach patronatu medialnego skład świadczeń na rzecz partnera wchodzi publikacja informacji prasowych na temat imprezy oraz emisja banerów reklamowych.

W ramach współpracy medialnej oczekiwane jest zamieszczenie logo serwisu Biotechnolog.pl na materiałach reklamowych (ulotki, plakaty, itp.), stronie www (wraz z aktywnym linkiem), i innych nośnikach przewidzianych do prezentacji partnerów medialnych.

Serwis Biotechnolog.pl współpracował przy promocji kilkudziesięciu imprez o tematyce biotechnologicznej (m.in. Targi Bio-Forum, Targi EuroLab, Kongres Eurobiotech, Warsztaty Naukowe DNA Encyklopedia Życia, TMT.Bioventures Conference, i wiele innych.)

Logo i banery


1. logo do druku:
- TIFF, 300dpi : biotechnolog_300dpi.tif (562kb)
- GIF : biotechnolog_big.gif (27kb)

2. Biotechnologia w Biotechnolog.pl

3. Biotechnologia w Biotechnolog.pl