ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Bioinnovation 2010

BIO Biznes Finanse Innowacje 2008Zbliża się czwarta edycja konferencji Bioinnowacje International Summit. Impreza odbędzie się dniach 21-22 października 2010 w Pomorskiem Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni oraz Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku.

Tegoroczne "Bioinnowacje" to wyjątkowe wydarzenie o charakterze multinarodowym.
Mamy zaszczyt gościć prelegentów światowej sławy. Wśród nich znajdzie się Haim J.Levy, znawca prawa patentowego oraz Janusz M.Sowadski, wybitny naukowiec, znany z prac nad lekiem na białaczkę. Obok ciekawych wykładów oraz dyskusji, w tym roku konferencja wzbogacona zostanie o konsultacje TechTransferClinic. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję skorzystać z nieodpłatnych porad ekspertów. Konferencja kierowana jest do studentów, doktorantów oraz wszystkich tych, którym w głowie zrodził się pomysł na biznes w sektorze nauk life-science. Bioinnowacje promują przedsiębiorczość wśród młodych, ambitnych naukowców. Konferencja ta stanowi również niepowtarzalną okazję do nawiązania międzynarodowej współpracy na styku biznesu i nauki.

Podczas dwóch dni "Bioinnowacji" w czasie wykładów poruszone zostaną zagadnienia strategii komercjalizacji i wdrażania w życie projektów naukowych. Prelegenci mówić będą także o trudności związanych z pozyskiwaniem wsparcia dla projektów ich początkowym stadium. Przedstawią możliwe rozwiązania i drogi realizacji projektu w Polsce jak i za granicą.

Możliwość rejestracji mija 18 października 2010r. Szczegóły dotyczące wydarzenia
oraz formularz rejestracyjny zdnajdą Państwo na stronie internetowej www.bioinnowacje.pl/summit