ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Bioinnowacje 2009 inicjatywą Roku Kreatywności i Innowacyjności

Europejski Rok Kreatywności i InnowacyjnościKonferencja BIO - Biznes Finanse Innowacje 2009 jako pierwsze wydarzenie w Polsce została włączona w poczet inicjatyw Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacyjności 2009.

Rok 2009 został przez Komisję Europejską ogłoszony Europejskim Rokiem Kreatywności i Innowacyjności. Celem tego działania jest podwyższenie świadomości wpływu kreatywności i innowacji na osobowy, społeczny i ekonomiczny rozwój. Inicjatywy oznaczone logo ERKI’09 to wg Komisji Europejskiej przedsięwzięcia propagujące dobre zachowania, stymulujące naukę i badania oraz promujące publiczną debatę na tematy związane.

Organizatorzy konferencji BIO - Biznes Finanse Innowacje 2009 jako pierwsi w Polsce uzyskali tytuł partnera ERKI*09 potwierdzając bardzo ważną rolę jaką wydarzenie pełni w rozwoju gospodarczym Europy.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Komisja Europejska przyznała nam tytuł partnera i pozwoliła na korzystanie z logo Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacyjności. To wielkie wyróżnienie, ale też ogromne wyzwanie. Tegoroczne wydarzenie musi być i będzie czymś wyjątkowym. Dawid Nidzworski - Project Manager Bioinnowacje 2009.

Więcej na www.bioinnowacje.pl