ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Biomeditech - badania i innowacje

Samorząd Doktorantów Politechniki Gdańskiej oraz Wydział Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z przyjemnością zapraszają do udziału w VII Ogólnopolskim Studenckim Seminarium Naukowo-Technologicznym "Biomeditech - badania i innowacje", które odbędzie się na Politechnice Gdańskiej w dniach 9-13 maja 2011 roku.

Seminarium "Biomeditech" stanowi kontynuację organizowanego corocznie od 2005 roku Studenckiego Seminarium Fizyki Biomolekularnej i Medycznej. Celem seminarium jest wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy młodymi naukowcami działającymi na pograniczu nauk technicznych i przyrodniczych oraz integracja przedstawicieli tego środowiska.

Do udziału w seminarium są zaproszeni studenci wszystkich trzech stopni kształcenia wyższego (licencjackich, magisterskich i doktoranckich).

Rejestracja udziału w seminarium oraz szczegółowe informacje na jego temat dostępne są na stronie internetowej: http://www.chem.pg.gda.pl/biomeditech2011.

Biomeditech - badania i innowacje