ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

BioPartnering - kontakty siłą napędową biogospodarki

Nowością, a zarazem główną atrakcją tegorocznego BioForum będzie BioPartnering. To nowatorskie rozwiązanie daje możliwość bezpośrednich spotkań potencjalnych partnerów naukowo-biznesowych. BioPartnering realizuje przesłanie BioForum 2009 - umożliwia i promuje dialog pomiędzy nauką a biznesem w sektorze LifeScience, kluczowy dla podtrzymania dynamiki rozwoju obu tych dziedzin.

BioForum 2009 odbędzie się w dniach 3-5 czerwca 2009 w Łodzi.

Opcja ta umożliwia zarejestrowanym uczestnikom umawianie bezpośrednich spotkań biznesowych. Spotkania odbywać się będą pierwszego i drugiego dnia imprezy w nowym centrum biznesowo-hotelowym przy Manufakturze w centrum Łodzi. Mogą one przerodzić się w długotrwałą i owocną współpracę.

Uczestnicy mogą zapraszać się nawzajem przez dwa tygodnie przed BioForum za pośrednictwem przygotowanej w tym celu platformy internetowej. W BioPartneringu mogą wziąć udział wszyscy, którzy zdecydują się na tę formę uczestnictwa w imprezie, a także wystawcy oraz prezenterzy posterów.

Obecnie na liście jest już ponad 100 potencjalnych partnerów, reprezentujących rozmaite gałęzie sektora biotech i farmacji z 10 państw. Nowa formuła okazuje się atrakcyjna nie tylko dla uczestników z krajów środkowoeuropejskich, zwróciła takŜe uwagę przedstawicieli Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

Szczegółowe informacje na stronie www.bioforum.pl

---
Serwis BioTechnolog.pl jest patronem medialnym targów BioForum 2009.