ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Branża farmaceutyczna i medyczna 2005*2006

pracaJuż po raz czwarty studenci i absolwenci akademii medycznych i wydziałów farmaceutycznych mogą skorzystać z najbogatszego w Polsce przewodnika po rynku pracy wydawanym przez firmę Communication Partners. Farmacja i medycyna to kierunki z przyszłością, a Branża Farmaceutyczna i Medyczna to publikacja dla wszystkich, którzy poważnie myślą o swojej karierze i szukają pracy lub praktyk.

przewodnik farmacja pracaPrzewodnik zawiera przydatne informacje o branży, sposobach i możliwościach znalezienia zatrudnienia. Lista płac w branży farmaceutycznej pozwoli zorientować się, na jakie wynagrodzenie można liczyć na konkretnych stanowiskach. W Przewodniku zawarte są także profile najbardziej pożądanych w branży pracodawców oraz baza firm – m.in. farmaceutycznych, hurtowni, sieci aptek, producentów leków i kosmetyków – w których łącznie czeka 1500 miejsc pracy.

Przewodnik można nabyć na: http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/424218
Jest także dostępny na uczelniach, w biurach karier, biurach organizacji studenckich IFMSA i Młoda Farmacja.

Materiał opublikowany w ramach współpracy z:
praca i oferty pracy w pracuj.pl

Komentarze

UseR | 2005-10-14 00:00:00
Czy jest coś podobnego dla biochemików?

filip | 2005-10-17 00:00:00
sa w niej tez firmy polskie biotechnologiczne np. bioton.
o ile sie orientuje mozna dostac darmowy egzemplarz na UJocie i ARze w biurze karier,nie wiem jak na innych uczelniach