ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Branża farmaceutyczna i medyczna już dostępna!

Branża farmaceutycznaPrezentacje firm farmaceutycznych i medycznych, informacje o ponad 1300 miejsc pracy dla studentów i absolwentów uczelni wyższych – to tylko niewielka część zawartości przewodnika "Branża farmaceutyczna i medyczna".

Wydawnictwo przyda się tym, którzy chcą powiązać swoją karierę zawodową z branżą farmaceutyczną i medyczną. – Wbrew pozorom, z przewodnika skorzystają nie tylko osoby, które ukończyły studia kierunkowe – wyjaśnia Maciej Noga z Communication Partners, firmy wydającej „Branżę…”. – W jednej z działających w Polsce firm farmaceutycznych blisko 90% kierownictwa stanowią ludzie, którzy zaczynali pracę na stanowisku przedstawiciela medycznego. A przedstawiciel medyczny nie musi być z wykształcenia farmaceutą.

praca przewodnikPublikacja składa się z kilku części. Jedna z nich opisuje charakterystyczne dla branży zawody (przedstawiciel medyczny, doradca medyczny, monitor badań klinicznych, specjalista ds. rejestracji leków i stomatolog), kolejna – stanowiska w firmach i hurtowniach farmaceutycznych.

W przewodniku znalazły się także prezentacje najlepszych pracodawców oraz baza 100 największych firm branży farmaceutycznej. O każdej z nich można się dowiedzieć, jakich kandydatów poszukuje, jakie stawia wymagania i jaką pracę oferuje. To najobszerniejsza część publikacji.

Przewodnik zawiera także część poradnikową, zawierającą artykuły związane z farmaceutycznymi praktykami zagranicznymi i wymianami międzynarodowymi, pracą dla lekarzy w Unii czy medycznym kształceniem podyplomowym.

„Branża farmaceutyczna i medyczna” będzie rozprowadzana za darmo na większości uczelni medycznych oraz uniwersytetów w Polsce. Zainteresowani znajdą ją w Biurach Karier oraz w siedzibach IFMSA i Młodej Farmacji.

Przewodnik został wydany przez firmę Communication Partners, wydawcę przewodników: „Pracodawcy”, „Praktyki”, „Finanse i bankowość”, „Przewodnik podyplomowy” oraz właściciela portali: Pracuj.pl, Edu.pracuj.pl i Edulandia.pl.

Więcej: www.pracuj.pl/farmaceutyka

Artykuł dostarczony przez:
praca i oferty pracy w pracuj.pl