ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Forum Młodych Biotechnologów

W ramach III Krajowego Kongresu Biotechnologii dobędzie się Forum Młodych Biotechnologów. Forum Młodych jest skierowane głównie do studentów, doktorantów i młodych absolwentów. Odbędzie się w ostatni dzień kongresu, 12 września 2007.

W imieniu młodej kadry biotechnologów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z biotechnologią nie może cię zabraknąć. Spotykają się tu najwybitniejsi polscy fachowcy, specjaliści różnych gałęzi biotechnologii. Jeśli chcesz wiedzieć w jakim kierunku zmierza polski sektor biotech nie możesz ominąć tej imprezy.

Szczególnie pragniemy zaprosić do wzięcia udziału w części kongresu specjalnie skierowanej do młodych wchodzących na rynek naukowców, jaką jest Forum Młodych Biotechnologów, chcemy tu zaprezentować gronu specjalistów prace i starania młodych kształcących się biotechnologów, ich wiedzę, pomysły oraz przedstawić nasze świeże spojrzenie na możliwości rozwoju biotechnologii w Polsce. Chcemy podzielić się naszymi pomysłami i szukać nowych rozwiązań i celów. Polska nie musi być "ogonem" Europy i nie chcemy tylko żądać, chcemy rozmawiać, rozwijać się i pracować. Jeśli chcesz zabrać głos i włączyć się w proces tworzenia silnej polskiej biotechnologii musisz wziąć udział w tym forum. Znajdzie się tu miejsce zarówno do zabrania głosu i przedstawienia swoich wizji i pomysłów, a takŜe do zaprezentowania swoich prac naukowych w konkursie posterowym.

Naszym celem jest nie tylko praca naukowa. Chcemy być rozumiani i docierać do szerszych grup ludzi. Chcemy aby biotechnologia nie kojarzyła się tylko z kontrowersjami etycznymi, klonowaniem, "wariatami" w białych kitlach i wszechobecnym GMO. Aby móc się rozwijać potrzebujemy zrozumienia, chcemy więc także zająć się promocją i popularyzacją biotechnologii. Zapraszamy więc także do wzięcia udziału w przygotowanym przez nas Dniu Biotechnologii. Pokażmy, że biotechnologia nie jest straszna, i że zajmuje się problemami w naszym codziennym życiu. Zapraszamy tu nie tylko ludzi związanych z biotechnologią, ale przede wszystkim ludzi, którzy wiedzą o niej niewiele, a chcieliby poznać ją od kuchni.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Krajowym Kongresie Biotechnologów.
Szczegółowe informacje: http://www.kongresbiotech-2007.com.pl

Opłata za uczestnictwo wyłącznie w Forum Młodych Biotechnologów wynosi 50 zł.
Kwota ta obejmuje udział w panelu i catering.

Aby zgłosić swój akces w Forum, należy wypełnić do końca sierpnia kartę zgłoszenia FMB,
dostępną w zakładce Pliki do pobrania i wysłać ją na adres
forumbiotech@au.poznan.pl

Wpłaty za uczestnictwo w Forum należy dokonać na konto: BZ WBK S.A. VI O
Poznań 29 1090 1362 0000 0000 3601 7894 subkonto 293.074 z dopiskiem 3KKB

Organizatorzy:
Sekcja Wirusologii Molekularnej Koła Naukowego Przyrodników UAM
Koło Naukowe Studentów Biotechnologii "OPERON" AR
Stowarzyszenie Młoda Biotechnologia

Dokumenty pdf PDF do pobrania:
- Forum Młodych Biotechnologów - program 12.09.2007
- Ogłoszenie Forum Młodych Biotechnologów
- Dzień Biotechnologii
- Dzień Biotechnologii /2