ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Inicjatywa Technologiczna podczas Bioinnowacji 2009

Inicjatywa TechnologicznaOrganizatorzy konferencji BIO - Biznes Finanse Innowacje 2009 wysuwają dodatkową propozycję dla innowacyjnych firm z całej Polski. 1 czerwca w dzień po zakończeniu konferencji w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się dodatkowe wydarzenie o nazwie Biznes Finanse Innowacje Meeting.

Podczas tego elitarnego spotkania właściciele przedsiębiorstw oraz doświadczeni naukowcy będą mogli zapoznać się między innymi z programem „Inicjatywa Technologiczna” organizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Wydarzenie to będąc również okazją do nawiązania nowych nieformalnych kontaktów, tworzy kolejną szansę na zdobycie wiedzy o możliwościach finansowania innowacyjnych przedsięwzięć oraz współpracy nauki z biznesem. "Nasza firma specjalizuje się w nawiązywaniu skutecznej współpracy między przedsiębiorstwami a zespołami naukowymi. Chcemy pokazać firmom jakie korzyści przynosi taka współpraca.” – Marek Kuźbicki z firmy PRO-SCIENCE.eu.

Podczas konferencji będzie można zapoznać się nie tylko z państwowymi źródłami finansowania. Firma O.M. Finance przedstawi również informacje o rynku New Connect, na którym nie dawno debiutowała kolejna firma biotechnologiczna. Uczestnicy dowiedzą się jakie szanse stwarza współpraca z inwestorem. Pan Michał Semczyszyn, trener firmy Divante pokaże jak wykorzystanie narzędzi z dziedziny IT może korzystnie wpłynąć na zarządzanie pomysłami w firmie.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę www.bfimeeting.eu, udział jest bezpłatny jednak obowiązuje limit miejsc.

---
Serwis BioTechnolog.pl sprawuje patronat medialny nad konferencją Bioinnowacje 2009.