ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Jak założyć firmę biotechnologiczną? Warsztaty BioBiz

Na anglojęzyczne warsztaty "BioBiz - Jak założyć firmę biotechnologiczną", organizowane w dniach 19-21 września 2006 w Krakowie zaprasza Uniwersytet Jagielloński.

Zaproszenie kierowane jest do polskich pracowników naukowych działających w obszarze nauk o życiu (biotechnologia, medycyna, farmacja, biologia, chemia i pokrewne) i zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję prześledzić proces budowania własnej firmy - od zasad sporządzania realnego biznes planu po poznanie źródeł finansowania, takich jak: granty, business angels czy venture capital.

Warsztaty organizowane są przez uniwersyteckie Centrum Innowacji i Transferu Technologii (CITTRU) pod patronatem Komisji Europejskiej. W wykładach i dyskusjach wezmą udział doświadczeni europejscy specjaliści w dziedzinie wdrażania innowacji.

"Jeśli masz pomysł na własną firmę, ale nie masz informacji na temat pozyskiwania kapitału ani doświadczenia w zakładaniu działalności biznesowej, te warsztaty są dla ciebie” – przekonuje Katarzyna Maziarka z CITTRU. Jak informuje, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału wynosi 100 euro. Opłata obejmuje wyżywienie, licencje na niezbędne oprogramowanie i materiały naukowe.

Dodatkowe informacje zamieszczono na stronie:
www.eurobiobiz.com/Biobiz

PAP – Nauka w Polsce, Karolina Olszewska

Źródło: Nauka w Polsce

Komentarze

xxx | 2006-09-11 00:00:00
Polska rzeczywistość i polski rząd+firma biotechnologiczna=fiskus górą!!!

przemek | 2006-09-14 00:00:00
Chętnie bym pojechał, ale biednego magistranta świeżo po studiach nie stać na wyłożenie lekką ręką 100 euro :(