ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

LAB-ALL.COM - z myślą o branży laboratoryjnej - art. promocyjny

LAB-ALL.COMPlatforma LAB-ALL.COM wystartowała 3 miesiące temu i od samego początku znalazła uznanie w kręgach osób związanych z branżą laboratoryjną, o czym mogą świadczyć dynamicznie rosnące z tygodnia na tydzień statystyki oglądalności. Cały portal został stworzony z myślą o ludziach, firmach oraz instytucjach naukowo - badawczych w celu dostarczenia im profesjonalnego miejsca do wymiany informacji i doświadczeń, a także realizacji procesów biznesowych.

- Cieszymy się, że nasz portal spotkał się z tak entuzjastycznym przyjęciem w kręgach laboratoryjnych. Mimo tego w dalszym ciągu staramy się optymalizować portal, aby w jak największym stopniu spełniał oczekiwania użytkowników. W związku z tym początkiem lutego odświeżyliśmy stronę główną, uruchomiliśmy forum dyskusyjne oraz rozbudowaliśmy e-czytelnię o informacje dotyczące szkoleń, konferencji, seminariów czy badań międzylaboratoryjnych. Chcielibyśmy, aby portal LAB-ALL.COM stał się platformą wymiany informacji i doświadczeń osób współpracujących z laboratoriami. – wspomina Arkadiusz Samojedny, jeden z pomysłodawców portalu.

Portal LAB-ALL.COM oprócz dostępu do najaktualniejszych informacji z rynku laboratoryjnego umożliwia użytkownikom zamieszczanie całkowicie za darmo ogłoszeń dotyczących kupna lub sprzedaży sprzętu laboratoryjnego. Dodatkowo każdy może również skorzystać z modułu aukcyjnego, w ramach którego może wystawić na aukcje własne przedmioty lub też kupić sprzęt do laboratorium w atrakcyjnej cenie bezpośrednio od innych użytkowników.

Największą popularnością na portalu cieszy się jednak moduł ofert pracy, w ramach którego użytkownicy mogą poszukiwać pracy bezpośrednio aplikując na oferty pracy umieszczane przez pracodawców czy też zareklamować się potencjalnym pracodawcom poprzez zamieszczenie informacji o sobie w sekcji szukam pracy. Pracodawca może więc nie tylko umieszczać oferty pracy, ale również aktywnie prowadzić rekrutacje przeszukując ogłoszenia potencjalnych kandydatów.

Portal LAB-ALL.COM został stworzony przez firmę Human-Label i jest dofinansowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego “Innowacyjna Gospodarka” priorytet 8. “Społeczeństwo informacyjne—zwiększenie innowacyjności gospodarki”; działanie 8.1 “Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” na projekt pn. „LAB-ALL.COM – stworzenie inteligentnego portalu e-usług dla rynku laboratoryjnego“.

LAB-ALL.COM UE