ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Łowcy talentów

łowcy talentówZwracamy się z prośbą o pomoc w realizacji programu telewizyjnego pt. "Łowcy Talentów". Program ten powstaje pod patronatem Ministerstwa Nauki i Informatyzacji i przygotowywany jest przez Telewizję Polską oddział we Wrocławiu dla Programu Drugiego TVP. W programie "Łowcy talentów", pragniemy "wyławiać" młodych ludzi - obdarzonych szczególnymi talentami naukowymi - takimi na wagę złota.

Program skierowany jest do uczniów szkół średnich oraz studentów, którzy mają pasje naukowe, a zwłaszcza pomysły na wynalazki lub ciekawe rozwiązania naukowe i dzięki ich interesującej prezentacji podczas naszego programu będą mieli szansę zdobycia cennych nagród.

Szczególnym naszym zainteresowaniem będą się cieszyły projekty, które w swoich założeniach są nakierowane na przyśpieszenie rozwoju nowoczesnych technologii teleinformatycznych, a tym samym zbliżą Polskę do społeczeństwa informacyjnego, w którym wszyscy będą mogli w pełni wykorzystywać możliwości, jakie dają środki masowej komunikacji i informacji.

Informacje i zgłoszenia pod numerem telefonu:
0-71/ 368 44 20 - Maciej Mikurda
http://www.fajgel.com.pl

Komentarze

michal | 2005-05-24 00:00:00
czytalem ostatnio artykul o tym szoł - kazali ludziom przyjechac z drugiego konca Polski i na miejscu okazalo sie, ze program odwolany, pocalowali klamke... poza tym, to watpie, czy ktokolwiek rozsadny chcialby wystapic w czyms takim. ale moge sie mylic, bo ogladanie tv zarzucilem 2 lata temu...

lilithu | 2005-06-07 00:00:00
raczej chec wykorzystania mlodych umyslow..

Judyta | 2005-11-13 00:00:00
Mam nadzieje ,że program dojdzie do skutku i pojawi sie na antenie,wiem jakie osoby startowaly i przyjechaly na ten program. Młode umysły są rozsądne i nie daja sie tak łatwo wyprowadzic w pole. Osobiście zycze im ,żeby jednak ich pokazano w tv.......bo jest kogo!