ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska 2011

Mikrobiologia w medycynie, przemyśle i ochronie środowiskaDruga edycja konferencji naukowej "Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska" odbędzie się w dniach 22-23 października 2011, w gmachu Wydziału BiOŚ UŁ. Konferencja adresowana jest zarówno do studentów ostatnich lat studiów jak i początkujących badaczy zainteresowanych mikrobiologią, immunologią, biotechnologią, medycyną przedkliniczną i weterynaryjną.

Pierwsza edycja konferencji, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Gościliśmy ponad 200 uczestników reprezentujących większość polskich uczelni o profilu biologicznym i medycznym.

W tym roku liczymy na podobną frekwencję i równie wysoki poziom obrad. Opłata konferencyjna w wysokości 50 zł obejmuje wstęp na obrady, posiłki, udział w przerwach kawowych, materiały zjazdowe oraz udział w imprezie integracyjnej.

Zachęcamy do zgłaszania streszczeń przygotowanych na bazie prac magisterskich, prezentację częściowych wyników prac doktorskich oraz projektów kół naukowych. Konferencja ma na celu wymianę myśli i problemów badawczych oraz nawiązanie kontaktów osobistych między studentami kierunków biologicznych i medycznych reprezentujących Uczelnie Wyższe Polski.

Więcej informacji na temat konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej www.mikrostudent.pl

---
Serwis BioTechnolog.pl sprawuje patronat medialny nad konferencją: Mikrobiologia w medycynie, przemyśle i ochronie środowiska.