ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Najlepszy Projekt - Bioinnowacje 2010

BIO Biznes Finanse Innowacje 2008Już po raz czwarty w Trójmieście w dniach 21-22 października 2010 odbędzie się konferencja w ramach projektu Bioinnowacje. Obok Bioinnowacji - Biotechnologia & Biznes odbywającej się we Wrocławiu, trójmiejska edycja konferencji - Bioinnovations International Summit stanowi jedno z ważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. Jego nowy, międzynarodowy charakter ma na celu wdrażanie nowych technologii na rynek polski jak i zagraniczny. Konferencja ta ma na celu promocję innowacji z dziedziny life-science, mogących rozwinąć polski potencjał naukowy.

W ramach projektu Bioinnowacje już po raz drugi organizowany jest konkurs Najlepszy Projekt - Bioinnowacje 2010. Stanowi on doskonałą szansę, by wdrożyć w życie innowacyjny produkt lub firmę. Napisanie 3000 znaków opisujących pomysł na biobiznes daje szansę wygrania 3000 zł i otwiera drogę do jego realizacji. Jedyne co należy zrobić to wysłać opis pomysłu do Organizatora Konkursu. W tym roku, z racji dużej ilości chętnych, przedłużamy możliwość wysyłania zgłoszeń do 1 października.

Dynamiczny rozwój dziedziny life-science pozwala na wprowadzenie na rynek wielu pionierskich rozwiązań. Masz pomysł? Przekonaj jury, iż to właśnie twoja idea zasługuje na uwagę - na autorów najciekawszych prac czekają także inne atrakcyjne nagrody. Nie oczekujemy szczegółowego biznesplanu, jedynie opis przedsięwzięcia obejmujący 3000 znaków. Bierzemy pod uwagę zarówno indywidualne zgłoszenia jak i prace zespołowe. Każdy z uczestników może być członkiem wielu zespołów zgłaszających projekty.

Prócz nagrody pieniężnej - 3000 złotych, zapewniamy zwycięzcy nagrody dodatkowe. Są nimi usługi firmy PRO-SCIENCE.eu w zakresie doradztwa oraz wsparcie Agencji Rozwoju Pomorza oferującej zwycięzcy:- możliwość rozwoju swojego pomysłu w ramach preinkubacji zapewnionej przez Fundusz Kapitałowy Agencji Rozwoju Pomorza S.A.- uzyskanie przestrzeni biurowej oraz darmowych usług eksperckich w zakresie przygotowania i złożenia wniosków patentowych, przeprowadzenia potrzebnych analiz i badań. - możliwość uzyskania dodatkowego kapitału w wysokości do 200 000 Euro.

Dodatkowe informacje i regulamin konkursu pod adresem www.konkurs.bioinnowacje.pl.

---
Serwis BioTechnolog.pl sprawuje patronat medialny nad konferencją Bioinnowacje 2010.