ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Nowa edycja projektu *Zostań Skutecznym Przedsiębiorcą*

Od stycznia 2007 roku zaczyna się w CITTRU cykl intensywnych szkoleń poświęconych tworzeniu własnego innowacyjnego biznesu. Rekrutacja tylko do 8 grudnia 2006.

Zostań Skutecznym PrzedsiębiorcąSzkolenia organizowane przez – działające na Uniwersytecie Jagiellońskim - Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU) adresowane są do studentów i absolwentów małopolskich szkół wyższych. Ich celem jest ukierunkowanie młodych ludzi na założenie własnej firmy.

Praktycy biznesu, wykładowcy zarządzania i przedsiębiorczości będą pracować z uczestnikami nad takimi zagadnieniami jak: analiza rynku, procedura zakładania działalności gospodarczej, kreowanie wizerunku firmy i marketing, pomysł na firmę
i tworzenie biznesplanu, prezentacja i oferta handlowa, księgowość i negocjacje oraz pozyskiwanie funduszy i wykorzystanie unijnych źródeł finansowania.

Dodatkowo projekt przewiduje doradztwo indywidualne oraz wsparcie finansowe na założenie własnej firmy. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

WSZELKIE INFORMACJE WRAZ Z FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWYM ZNALEŹĆ MOŻNA NA STRONIE: www.cittru.uj.edu.pl

Projekt "Zostań Skutecznym Przedsiębiorcą. Nowe Szanse" – do udziału w którym serdecznie zachęcamy - jest kolejnym etapem działań edukacyjnych CITTRU wspierających nowy biznes. W poprzednich edycjach uczestniczyło ponad 60 osób, powstało 15 innowacyjnych firm, które otrzymały znaczące dotacje (po około 17 000 zł dla każdej).

Więcej informacji:
Wojciech Gede – koordynator projektu
wojciech.gede@uj.edu.pl, tel. 012 663 38 36