ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Oferta dla biotechnologów na Targach EuroLab 2008

Targi EuroLab 2007Odpowiednio wyposażone laboratorium biotechnologiczne to warunek niezwykle istotny, który ma wpływ na właściwy przebieg procesów mikrobiologicznych i chemicznych. Szeroka oferta aparatury i urządzeń wykorzystywanych m. in. w laboratoriach biotechnologicznych zostanie zaprezentowana podczas X Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się w dniach 5-7 marca 2008 w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

EuroLab to jedyne targi w Polsce dla branży laboratoryjnej, podczas których można zarówno uzyskać cenne informacje, jak zaprojektować, wyposażyć lub zmodernizować laboratorium, jak i dowiedzieć się, jakie są aktualne dokonania badawcze. Ten biznesowo-naukowy charakter imprezy sprawia, że cieszy się ona zainteresowaniem pracowników laboratoriów przemysłowych, szczególnie branży chemicznej i spożywczej, laboratoriów biotechnologicznych oraz przyzakładowych działów kontroli jakości, właścicieli i zarządców placówek służby zdrowia, reprezentantów instytucji i placówek badawczych oraz wyższych uczelni.

Oferta z obszaru life science
Podczas imprezy będzie można m. in. obejrzeć spektrometry, chromatografy oraz aparaturę analityczną szczególnie przydatne w badaniach i analizach z zakresu biotechnologii, biochemii oraz mikrobiologii.

Wystawcy zaprezentują ponadto: drobny sprzęt laboratoryjny i kontrolno-pomiarowy, a także meble i inne elementy wyposażenia laboratoriów. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów substancji chemicznych, odczynników, testów oraz profesjonalnych środków czystości, odzieży ochronnej i oprogramowania dla laboratoriów.

Wydarzenie wspierają merytorycznie ważne w branży instytuty oraz stowarzyszenia naukowe i badawcze, wśród których znajduje się Polska Federacja Biotechnologii.

Patronat nad targami objął prof. dr hab. Michał Kleiber – Prezes Polskiej Akademii Nauk, doradca Prezydenta RP.

Wstęp na targi i wydarzenia im towarzyszące jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji. Prerejestruj się już dziś na www.prerejestracja.targieurolab.pl - nie tylko zaoszczędzisz czas przed wejściem na targi ale również otrzymasz bezpłatna Kartę MT Polska, która została stworzona z myślą o wygodzie zwiedzających.

Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Polska.

Więcej na www.targieurolab.pl

---
Materiał informacyjny Międzynarodowe Targi Polska.
Serwis Biotechnolog.pl sprawuje patronat medialny nad targami EuroLab 2008.

Komentarze

info[at]dino96.pl | 2008-01-14 00:00:00
Brawo za inicjatywe Targow i Wystawy Biotechnologicznej.Jako "Dino96" ucze
stnik-wystawca i jedyny w Polsce medalista Swiatowego Kongresu "Biotechno
logia w medycynie"2006 podkreslam znaczenie prezentacji wystawcow,ktorzy
w wiekszosci pokazuja to,o czym nasi psedonaukowcy nie maja pojecia!!!
Podstawa winny byc praktyczne pokazy a nie "jakies zapyziale'poglady pseudo
biotechnologow vide "Eurobiotech"w Krakowie.To nie "Euro" a zacofany,zadu-
fany,zaczadzialy szlachecki zascianek!!!Nie dopuscic do narzucenia "Krakowa.".Pozdrowienia-Jan Stoj-www.dino96.pl
Nie popelnijcie bledu "zmurszalego"Krakowa!!!!!!!!!!

Fan Dino96 | 2009-11-04 15:02:05
Brawo Panie Janie Dino jest taką rewelacją, że aż dziwi taka ignorancja środowisk naukowych. Prosze zostawić ten patent NARODOWI POLSKIEMU
preparat pomaga jest rewelacją i nadzieją dla wielu potrzebujących.

b | 2011-01-13 14:32:19
Znakomity wynalazca i twórca dino Jan Stój ma racjonalną i oczywistą rację, tak trzymać i nie puszczać