ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Poznaj młodych, przedsiębiorczych naukowców na Bioinnowacjach 2009

BIO Biznes Finanse Innowacje 2008Zainteresowanie konferencją BIO - Biznes Finanse Innowacje 2009 dowodzi wzrastającemu zainteresowaniu przedsiębiorczością wśród młodych naukowców.

Dawid Nidzworski, Koordynator Projektu: „Ku naszej satysfakcji każda kolejna edycja konferencji gromadzi coraz większą liczbę uczestników. Podobnie w tym roku ilość zarejestrowanych uczestników rośnie w zaskakującym tempie. Ponadto do tej pory większość zarejestrowanych deklaruje, że ma pomysł na własny biznes. Konkurs „Najlepszy projekt – Bioinnowacje 2009” również dowodzi, że mamy w polskich naukowcach ogromny potencjał. Otrzymaliśmy dużą ilość bardzo zróżnicowanych zgłoszeń, wyłonienie laureatów zdecydowanie nie będzie łatwym zadaniem. To dowodzi, że podczas konferencji będzie można poznać ludzi naprawdę zaangażowanych w tworzenie innowacyjnych przedsiębiorstw”.

Jako pierwsze i największe wydarzenie łączące i wspierające tworzenie i rozwój innowacyjnych firm konferencja „BIO – Biznes Finanse Innowacje 2009” to wspaniała okazja nie tylko do zdobycia wiedzy ale też nowych, interesujących znajomości. Pomimo wyczerpania pierwotnego limitu miejsc, organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby każdy kto wyrazi chęć uczestnictwa w wydarzeniu mógł mieć taką możliwość. „Byliśmy zmuszeni do zwiększenia ilości miejsc dostępnych na konferencji, jednakże z powodów logistycznych nie ma możliwości kolejnych posunięć w tą stronę. Zachęcam więc osoby zainteresowane, aby jak najszybciej zarejestrowały się na www.bioinnowacje.pl.” – Małgorzata Golanowska, Koordynator ds. logistyki i uczestników.

Więcej na www.bioinnowacje.pl

---
Serwis BioTechnolog.pl sprawuje patronat medialny nad konferencją Bioinnowacje 2009.