ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Program konferencji BIO - Biznes Finanse Innowacje 2009

Pełny program wydarzenia dostępny jest już na stronie internetowej www.bioinnowacje.pl. Uczestnicy tegorocznej edycji będą mieli szansę wzięcia udziału w unikatowych warsztatach oraz wykładach znamienitych gości z Polski i zagranicy.

Pierwszy, jak i drugi dzień konferencji uświetnią zarówno założyciele innowacyjnych firm, jak i przedstawiciele organizacji oraz instytucji wspierających rozwój nowych przedsiębiorstw. „Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tegoroczna konferencja wyróżniała się na tle poprzednich. Po raz pierwszy w historii „Bioinnowacji” udało się zaprosić prelegentów z Niemiec oraz Finlandii, jesteśmy również na ostatnim etapie negocjacji z prelegentem z Australii. Są to osoby bezpośrednio zaangażowane w tworzenie i wspieranie firm z branży „Life Science”. Już dzisiaj mogę zagwarantować najwyższy jak do tej pory merytoryczny poziom konferencji.” -mówi Marek Kuźbicki Project Manager firmy PRO-SCIENCE.eu a zarazem Dyrektor programowy konferencji.

Pełny program wydarzenia pod adresem www.bioinnowacje.pl/index.php?go=program

---
Serwis BioTechnolog.pl sprawuje patronat medialny nad konferencją Bioinnowacje 2009.