ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

UCB Pharma Private Business Meeting Room na BioForum 2010

UCB Pharma dołącza do grona firm obecnych na BioForum 2010. W trakcie trwania imprezy UCB Pharma będzie miała zorganizowany Private Business Meeting Room. To prestiżowe, specjalne miejsce będzie przygotowane w celu odbywania bezpośrednich spotkań z zaproszonymi przez koncern gośćmi a także uczestnikami BioForum 2010.

W trakcie bezpośrednich rozmów będzie możliwość przedstawienia oferty oraz propozycji współpracy w zakresie realizowanych projektów badawczo-rozwojowych głównie w zakresie immunologii, onkologii i reumatologii. UCB Pharma należy do grona największych biofarmaceutycznych gigantów na świecie.

Bio Forum 2009BioForum jest obecnie największą imprezą biotechnologii i biobiznesu na skalę krajów Europy Środkowej, która skupia przedstawicieli biosektora Regionu (Węgry, Czechy, Polska, Kraje Bałtyckie). Z jednej strony BioForum ukazuje szansę dla Regionu odegrania ważnej roli jako źródło innowacyjnych biotechnologii, z drugiej impreza jest możliwością dla liderów światowego biobiznesu, do poszukiwania nowych produktów oraz współpracy w Regionie CE. BioForum - jako najważniejsze wydarzenie biosektora Regionu jest doskonałym źródłem pomysłów, produktów oraz innowacyjnych leków, w tym biotechnologicznych. Ponadto BioForum stanowi znakomitą szansę dla pozyskiwania bezpośrednich kontaktów biznesowych z liderami sektora biotechnologii Polski i Krajów Europy Środkowej oraz z liderami projektów badawczo-rozwojowych o potencjale wdrożeniowym głównie w sektorze biotechnologii, farmacji.

BioForum 2010 Central European Business Forum of Biotechnology & Innovative BioEconomy odbędzie się w dniach 19-21 maja 2010 w Łodzi. Więcej informacji: www.bioforum.pl