ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Uniwersyteckie Spotkania z Rynkiem Pracy

Uniwersyteckie Spotkania z Rynkiem PracyBiuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Samorząd Studentów Wydziału Biologii, Biuro Karier Wydziału Zarządzania. zapraszają na XIV edycję Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy, które odbędą się w dniach 21-22-23 kwietnia 2010 w Warszawie.

W trakcie ich trwania studenci i absolwenci będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm, działów HR i agencji rynku pracy. Spotkania  mają formę warsztatów, prezentacji i case study. Do tej pory wzięło w nich udział ponad 100 firm i instytucji.

Tradycją Spotkań jest poświęcanie dużej uwagi zagadnieniom związanym z nowatorskim podejściem do procesu poszukiwania pracy. Uczestnicy dowiadują się, jak wykazać się kreatywnością w tym zakresie, co zrobić, aby zostać zauważonym przez rekruterów.

Szczegółowy program jest dostępny na stronie www.spotkania.uw.edu.pl

---
Serwis BioTechnolog.pl sprawuje patronat medialny nad Uniwersyteckimi Spotkanimi z Rynkiem Pracy.