ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Wyprzedź dyplom - złap szansę na zawodowy sukces!

YOUNG AND SCIENCE COMPETITIONTegoroczna III edycja konkursu YOUNG AND SCIENCE COMPETITION po raz pierwszy ma charakter ogólnopolski i jest skierowana do wszystkich studentów IV i V roku oraz doktorantów wydziałów farmaceutycznych, lekarskich, biotechnologicznych i chemicznych. wszystkich uczelni w kraju. Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najbardziej ambitnych młodych naukowców, umożliwienie im odbycia płatnego stażu oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku ekspertów z branży.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest rozwiązanie pakietu zadań w jednej z trzech wybranych kategorii: Farmacji, Medycynie, Biotechnologii/Chemii.

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa w konkursie należy w dniach 15-30 czerwca 2010 roku włącznie przesłać prawidłowo wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, który jest udostępniony na stronie: www.konkurs.sciencepharma.pl.

Ocena przesyłanych prac odbywać się będzie na podstawie następujących kryteriów:
* wartość merytoryczna zadania,
* innowacyjność i kreatywność w rozwiązywaniu problemu występującego w zadaniu,
* stopień samodzielności przy szukaniu prawidłowych rozwiązań.

Laureaci każdej z nich zdobywają nagrodę pieniężną (od 3000 złotych za miejsce I do 1000 złotych za miejsce III) oraz płatny staż w renomowanej warszawskiej firmie farmaceutycznej z możliwością późniejszego zatrudnienia. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest rozwiązanie jednego z trzech pakietów zadań problemowych.

Więcej informacji na: www.konkurs.sciencepharma.pl