ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

XII OASSB i II Międzynarodowa Konferencja Studentów Biotechnologii

ASSBAkademickie Stowarzyszenie Studentów Biotechnologii (ASSB) i Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów „Przybysz” z Uniwersytetu Wrocławskiego mają zaszczyt ogłosić XII Ogólnopolskie Akademickie Seminarium Studentów Biotechnologii (XII OASSB) i II Międzynarodową Konferencję Studentów Biotechnologii, które odbędą się we Wrocławiu, 19-21 listopada 2010.

Seminarium jest organizowane z myślą o integracji studentów biotechnologii z różnych uczelni w Polsce oraz z zagranicy. Właśnie dlatego, po raz pierwszy w historii ASSB, Seminarium odbędzie się w języku angielskim. Zachęcamy do przygotowywania prezentacji i plakatów opisujących wyniki własnych prac badawczych.

Aby uporządkować strukturę konferencji zachowaliśmy podział, który spodobał się uczestnikom rok temu. Pogrupowaliśmy ją na tematyczne sesje: Biotechnologię białą, Biotechnologię czerwoną, Biotechnologię zieloną, Bioinformatykę oraz Sesję Posterową, które będą odbywać się sekwencyjnie w jednej sali wykładowej.

Streszczenia prezentacji ustnych i plakatów zostaną wydane w postaci publikacji pokonferencyjnej i rozdane każdemu uczestnikowi wraz z materiałami konferencyjnymi.

Rejestracja obowiązkowa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc!
Formularz rejestracyjny oraz wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na www.assb.pl

Organizator:
ASSB

Sponsor strategiczny:
3M

Sponsor Złoty:
3M