ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Znajdź wakacyjną praktykę w 3 minuty! - pracuj.pl

pracuj praktykiMasz apetyt na coś więcej niż studiowanie? Przeraża Cię perspektywa szukania praktyk odpowiadających Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z pierwszego interaktywnego przewodnika "PRAKTYKI 2006", zawierającego ofertę ponad 80 firm! Za darmo!

Wirtualny przewodnik e-praktykiJednym kliknięciem przerzucaj strona po stronie i oglądaj program praktyk i staży, jakie oferują dla Ciebie pracodawcy. Wystarczy wejść na www.pracuj.pl/e-praktyki. Całość możesz również ściągnąć na swój komputer i wydrukować. Wszystko, co na rynku pracy i praktyk najlepsze, możesz mieć absolutnie za darmo dzięki kilku kliknięciom.

Główna część to profile firm, oferujących zatrudnienie studentom i absolwentom. Dowiesz się z nich, jakie wymagania stawiają kandydatom, jakie programy praktyk i staży oferują, czym będziesz się zajmować w danej firmie. Możesz wybrać spośród ofert ponad 80 pracodawców. Dzięki www.pracuj.pl/e-praktyki możesz zapomnieć o wertowaniu setek ogłoszeń w gazetach, spisywaniu interesujących Cię ofert i wyszukiwaniu informacji o firmach, do których zaaplikujesz. Interaktywne „Praktyki 2006” gromadzą w jednym miejscu wszystkie te niezbędne informacje.

Ale "Praktyki 2006" to nie tylko oferty praktyk i pracy. Dowiesz się, jak pomyślnie przejść proces rekrutacji, czym charakteryzują się praktyki dla humanistów, ekonomistów i studentów kierunków technicznych oraz co mają do zaoferowania organizacje studenckie. Przeczytasz wrażenia osób, które brały udział w programach praktyk. A jeśli myślisz, że praktyka za granicą jest czymś nieosiągalnym, koniecznie sięgnij po przewodnik.

Nie zmarnuj swojej szansy, skorzystaj z przewodnika stworzonego przez portal pracuj.pl.

Wejdź już teraz na www.pracuj.pl/e-praktyki!

Materiał dostarczony przez:
praca i oferty pracy w pracuj.pl