ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes

Opinie i komentarze Biotechnologia PWr Wrocław

Politechnika Wrocławska

fagromatex | 2005-05-24

Studia ciężke ale bardzo ciekawe.Skończyłem 2 lata temu i jestem zadowolny.Praca od ręki.Warto się uczyć,tym bardziej , że pracy jest dużo i to w Polsce.Najłatwiejszy był semestr 5 a najtrudniejszy 7 i 8.No ale każdy sam oceni co trudne a co łatwe.Do dzieła młodzi!!!!!Fagromatex wspiera chemików i zaprasza do pracy ( w rolnictwie oczywiście!!!!)

Sjal | 2005-05-16
studiuje się beznadziejnie,wszyscy ci robia problemy,brak środków na laboratoria więc liczbe zajęć praktycznych okrojono do minimum,chore progi aby zaliczyc dany przedmiot

kasiap | 2005-04-30
studia sa bardzo ciezkie ale rownie interesujace!przynajmniej sie nie nudzimy;) a co do pan w dziekanacie to potwierdzam ze to zmije!

asa | 2005-04-27
jest ciezko, trzeba duzo cierpliwosci wobec organizacji wydziału, panuje totalny chaos-nikt nic nie wie. w dziekanatcie jest sie traktowanym okropnie i " panie w dziekanacie " zwane sa zmijami - nie bez powodu. ogolnie wydział kompletnie nie potarfi zadbac o swojego klienta- studenta. jesli chodzi o nauke jest ciezko, ale ciekawie :)

kasiamal | 2005-04-27
Jest ciężko... Trudne studia. Naprawdę dostajemy w kość! I to nawet bym powiedziała, że do końca piątego semestru. Jestem na szóstym i dopiero teraz jest luźniej. Ale przynajmniej dużo się tu nauczę.

sheep | 2005-04-15
Sprostowanie: kazdy kto konczy BT na wydziale chemicznym uzyskuje tytuł mgr inż. W tej całej aferze , że likwiduja nam inżyniera to chodzi o to , że zostają zlikwidowane 3,5-letnie studia inżynierskie. Więc zostaja tylko studia magisterskie, po których ma sie tytuł MGR INŻ!!!
Jest bardzo ciężko, ale kto sie uczy pilnie i sytematycznie ten daje rade :)

Bielelka | 2005-04-06
Jestem studentka trzeciego roku na PWr i w mojej opin wcale nie jest najgorzej:) pierwsze dwa lata były męczące- trzeba było przebrnać przez całą chemię- ale od 4 semstru robi sie interesująco:)).
Ps. nasz rocznik będzie miał jeszcze tytuł mgr inż.

loop | 2005-03-12
polibuda podobno nie dostała akredytacji i teraz nie mogą nadawać tytułu inż. więc zostaje samo mgr

12345