Biobiznes

Biobiznes

Liderzy Środkowoeuropejskiej Biotechnologii wyłonieni podczas BioForum 2011

Bio Forum 2009W dniach 11-12 maja 2011, na Środkowoeuropejskich Targach Biotechnologii i Innowacyjnej BioGospodarki - BioForum 2011, odbędzie się rozstrzygnięcie Konkursu Masters of Innovation. To nieodłączny element BioForum, w którym uczestniczą najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa sektora biotech.
» czytaj dalej

Seminarium Polskiego Centrum Akredytacji na EuroLab 2011

Obszary regulowane prawnie w akredytacji laboratoriów i wymagania techniczne - będą tematem przewodnim seminarium organizowanego przez Polskie Centrum Akredytacji przygotowanego specjalnie na XIII Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2011.
» czytaj dalej

Nowa formuła konkursu na najlepszy produkt Targów EuroLab 2011

Targi EuroLab 2007Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu na „Najlepszy produkt Targów EuroLab 2011”, który po raz pierwszy zostanie poprowadzony w zmienionej formule. Konkurs przeznaczony jest dla wystawców XIII Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2011. Na laureatów czeka nowa nagroda w postaci unikalnego, rozpoznawalnego w branży laboratoryjnej logo „Najlepszy produkt Targów EuroLab 2011”. Laureaci, których produkty zostaną wyróżnione takim znakiem, będą mogli posługiwać się nim w materiałach promujących nagrodzony produkt.
» czytaj dalej

Konferencja Bioinnovation International Summit zakończona sukcesem

BIO Biznes Finanse Innowacje 200821-22. października w Trójmieście odbyła się konferencja Bioinnovation International Summit na terenie Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni oraz w Atheneum Gedanese Novum w Gdańsku. Po raz kolejny wydarzenie z tego cyklu aktywnie promowało przedsiębiorczość i transfer technologii w sektorze nauk life-science.
» czytaj dalej

Branża laboratoryjna spotka się na Targach EuroLab 2011

Targi EuroLab 2007XIII Międzynarodowe Targi Analityki i Techniki Pomiarowych EuroLab odbędą się w dniach 9-11 marca 2011 r., tradycyjnie już w centrum targowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Na targach zaprezentowana zostanie kompleksowa, najnowsza oferta usług i wyposażenia dla wszystkich rodzajów laboratoriów. Wydarzenie będzie jak zawsze okazją do bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach, wykładach i szkoleniach przygotowanych na wysokim poziomie merytorycznym i ściśle ukierunkowanych na aktualne potrzeby branży.
» czytaj dalej

Bioinnovation 2010

BIO Biznes Finanse Innowacje 2008Zbliża się czwarta edycja konferencji Bioinnowacje International Summit. Impreza odbędzie się dniach 21-22 października 2010 w Pomorskiem Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni oraz Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku.
» czytaj dalej

Bioinnowacje - wywiad ze zwycięzcą poprzedniej edycji konkursu Najlepszy Projekt

BIO Biznes Finanse Innowacje 2008Zwycięstwo w poprzedniej edycji konkursu "Najlepszy Projekt = Bioinnowacje 2010" umożliwiło Grzegorzowi Gorczycy i jego zespołowi - Zbigniewowi Rafińskiemu i Mai Opatowicz podjęcie próby zrealizowania swojego pomysłu. Jak potoczyły się losy ich projektu i co wynieśli jego pomysłodawcy - wywiad z Grzegorzem Gorczycą, liderem zwycięskiego zespołu w konkursie "Najlepszy Projekt - Bioinnowacje kwiecień 2010".
» czytaj dalej

Najlepszy Projekt - Bioinnowacje 2010

BIO Biznes Finanse Innowacje 2008Już po raz czwarty w Trójmieście w dniach 21-22 października 2010 odbędzie się konferencja w ramach projektu Bioinnowacje. Obok Bioinnowacji - Biotechnologia & Biznes odbywającej się we Wrocławiu, trójmiejska edycja konferencji - Bioinnovations International Summit stanowi jedno z ważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. Jego nowy, międzynarodowy charakter ma na celu wdrażanie nowych technologii na rynek polski jak i zagraniczny. Konferencja ta ma na celu promocję innowacji z dziedziny life-science, mogących rozwinąć polski potencjał naukowy.
» czytaj dalej

BIOTECHNICA 2010

BIOTECHNICA 2008Firmy z sektora biotechnologii wybierają targi BIOTECHNICA jako platformę prezentacji nowych rozwiązań i nawiązywania kontaktów. W październiku (5-7 październik 2010) do Hanoweru przyjadą wystawcy i goście z całego świata, by spotkać się na międzynarodowej imprezie branżowej organizowanej przez Deutsche Messe.
» czytaj dalej

Konkurs Fundacji Hasco-Lek rozstrzygnięty

Dr Edyta Dyguda-Kazimierowicz i mgr farm. Marcin Komar zwyciężyli w IV edycji konkursu Fundacja Hasco-Lek na najlepsze prace naukowe z zakresu farmacji przemysłowej. Laureaci odebrali nagrody podczas uroczystości zorganizowanej w trakcie międzynarodowej konferencji Bioforum, która odbyła się w Łodzi 20 maja 2010 r.
» czytaj dalej

1234567891011121314151617181920