Biobiznes

Biobiznes

CITTRU: Od wiedzy przez innowacje po biznes

Trzecie Dni Przedsiębiorczości UJOd wiedzy przez innowacje po biznes - trzecie DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI zakończone. Humaniści najlepsi w biznesie! Tak nieoczekiwanie zakończyła się gra ekonomiczna Teleport 2010 odbywająca się w trakcie trzecich Dni Przedsiębiorczości, zorganizowanych przez działające na UJ - Centrum Innowacji (CITTRU).
» czytaj dalej

W Poszukiwaniu Tej Złotej - Ogólnopolski Konkurs na Projekty Badawcze

W Poszukiwaniu Tej Złotej - Ogólnopolski Konkurs na Projekty BadawczeFirma farmaceutyczna Adamed w dniu 29 października 2007 r. zainaugurowała program "W Poszukiwaniu Tej Złotej – Ogólnopolski Konkurs na Projekty Badawcze". Konkurs ten skierowany jest do naukowców z dziedzin medycznych, farmaceutycznych, biologicznych oraz biotechnologicznych. Projekty badawcze do konkursu można zgłaszać do końca lutego 2008 r., natomiast zakończenie konkursu oraz ogłoszenie wyników planowane jest na czerwiec 2008 r.
» czytaj dalej

Trzecie Dni Przedsiębiorczości UJ

Trzecie Dni Przedsiębiorczości UJKoło biznesu – wielka gra ekonomiczna, Młodzi przedsiębiorcy w realu, Potentaci innowacyjnych rozwiązań, Jak skutecznie wejść na rynek? - to wybrane zagadnienia, które pojawią się od 14 do 16 listopada 2007 w trakcie trzecich Dni Przedsiębiorczości odbywających się na Uniwersytecie Jagiellońskim.
» czytaj dalej

MCI.BioVentures partnerem Bio-Forum VII

BioForum VII Targi Biotechnologii  i Biobiznesu w Europie ŚrodkowejFundusz inwestycyjny MCI.BioVentures, którego głównym celem jest finansowanie rozwoju biotechnologicznych start-up’ów został partnerem Bio-Forum VII – Targów Biotechnologii i Biobiznesu.
» czytaj dalej

Finansowanie projektów wdrożeniowych na wczesnym etapie ich komercjalizacji szansą na rozwój polskiej biotechnologii

BioForum VII Targi Biotechnologii  i Biobiznesu w Europie ŚrodkowejFundusz kapitału zalążkowego BIB Seed Capital, inwestujący w biotechnologiczne projekty wdrożeniowe, został sponsorem Największych Targów Biotechnologii i Biobiznesu w Europie Środkowej – Bio-Forum VII.
» czytaj dalej

III Kongres Biotechnologii w Poznaniu

O zastosowaniach biotechnologii w ochronie zdrowia, środowiska i żywności, biotechnologii przemysłowej, biotechnologii zwierząt i roślin, produkcji i zastosowaniu biopolimerów, biokatalizatorów i biomateriałów będą rozmawiać uczestnicy III Krajowego Kongresu Biotechnologii, który odbędzie się w dniach 9-12 września 2007 w Poznaniu.
» czytaj dalej

CITTRU: Zostań Skutecznym Przedsiębiorcą Nowe Szanse

Przez filtr szkoleń, oceny biznesplanów, doradztwa i biznesowych prezentacji musiały przejść innowacyjne pomysły młodych przedsiębiorców, aby ubiegać się o dofinansowanie rozwoju swoich firm w ramach organizowanego przez Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU) projektu "Zostań Skutecznym Przedsiębiorcą. Nowe Szanse".
» czytaj dalej

CITTRU: Zainteresowanie edukacją łączącą naukę i biznes

Pierwsze półrocze tego roku charakteryzowało się znaczącym wzrostem zainteresowania szkoleniami organizowanymi przez Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU). Ta jednostka Uniwersytetu Jagiellońskiego stworzyła atrakcyjną ofertę edukacyjną przeznaczonych dla zróżnicowanych adresatów: przedsiębiorstw oraz środowiska naukowego.
» czytaj dalej

Bio-Forum VII - Targi Biotechnologii i Biobiznesu w Europie Środkowej

BioForum VII Targi Biotechnologii  i Biobiznesu w Europie ŚrodkowejGłównym celem siódmej edycji targów jest rozwój powiązań biznesowych pomiędzy firmami biotechnologicznymi i zespołami R&D Regionu a zachodnioeuropejską i amerykańską gospodarką opartą na biotechnologii. Targi Bio-Forum VII odbędą się w Łodzi, w dniach 15-17 maja 2008.
» czytaj dalej

EUM-BIO 2007 - EU-Malaysia Biotechnology Business Partnership Event

EUM-BIO 2007Euro Info Centre przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej EUM-BIO 2007, która odbędzie się w Kuala Lumpur, Malezji, w dniach 25-26 października 2007.
» czytaj dalej

1234567891011121314151617181920