ArtykułyGMOSłownikPracaStudiaForum
Aktualności:Organizmy transgeniczne, GMOKlonowanieKomórki macierzysteNowotwory, rakWirusologia, HIV, AIDSGenetykaMedycyna i fizjologiaAktualności biotechnologiczneBiobiznes
Biobiznes

Biobiznes

CITTRU: Od wiedzy przez innowacje po biznes

Trzecie Dni Przedsiębiorczości UJOd wiedzy przez innowacje po biznes - trzecie DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI zakończone. Humaniści najlepsi w biznesie! Tak nieoczekiwanie zakończyła się gra ekonomiczna Teleport 2010 odbywająca się w trakcie trzecich Dni Przedsiębiorczości, zorganizowanych przez działające na UJ - Centrum Innowacji (CITTRU).

W Poszukiwaniu Tej Złotej - Ogólnopolski Konkurs na Projekty Badawcze

W Poszukiwaniu Tej Złotej - Ogólnopolski Konkurs na Projekty BadawczeFirma farmaceutyczna Adamed w dniu 29 października 2007 r. zainaugurowała program "W Poszukiwaniu Tej Złotej – Ogólnopolski Konkurs na Projekty Badawcze". Konkurs ten skierowany jest do naukowców z dziedzin medycznych, farmaceutycznych, biologicznych oraz biotechnologicznych. Projekty badawcze do konkursu można zgłaszać do końca lutego 2008 r., natomiast zakończenie konkursu oraz ogłoszenie wyników planowane jest na czerwiec 2008 r.

Trzecie Dni Przedsiębiorczości UJ

Trzecie Dni Przedsiębiorczości UJKoło biznesu – wielka gra ekonomiczna, Młodzi przedsiębiorcy w realu, Potentaci innowacyjnych rozwiązań, Jak skutecznie wejść na rynek? - to wybrane zagadnienia, które pojawią się od 14 do 16 listopada 2007 w trakcie trzecich Dni Przedsiębiorczości odbywających się na Uniwersytecie Jagiellońskim.

MCI.BioVentures partnerem Bio-Forum VII

BioForum VII Targi Biotechnologii  i Biobiznesu w Europie ŚrodkowejFundusz inwestycyjny MCI.BioVentures, którego głównym celem jest finansowanie rozwoju biotechnologicznych start-up’ów został partnerem Bio-Forum VII – Targów Biotechnologii i Biobiznesu.

Finansowanie projektów wdrożeniowych na wczesnym etapie ich komercjalizacji szansą na rozwój polskiej biotechnologii

BioForum VII Targi Biotechnologii  i Biobiznesu w Europie ŚrodkowejFundusz kapitału zalążkowego BIB Seed Capital, inwestujący w biotechnologiczne projekty wdrożeniowe, został sponsorem Największych Targów Biotechnologii i Biobiznesu w Europie Środkowej – Bio-Forum VII.

III Kongres Biotechnologii w Poznaniu

O zastosowaniach biotechnologii w ochronie zdrowia, środowiska i żywności, biotechnologii przemysłowej, biotechnologii zwierząt i roślin, produkcji i zastosowaniu biopolimerów, biokatalizatorów i biomateriałów będą rozmawiać uczestnicy III Krajowego Kongresu Biotechnologii, który odbędzie się w dniach 9-12 września 2007 w Poznaniu.

CITTRU: Zostań Skutecznym Przedsiębiorcą Nowe Szanse

Przez filtr szkoleń, oceny biznesplanów, doradztwa i biznesowych prezentacji musiały przejść innowacyjne pomysły młodych przedsiębiorców, aby ubiegać się o dofinansowanie rozwoju swoich firm w ramach organizowanego przez Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU) projektu "Zostań Skutecznym Przedsiębiorcą. Nowe Szanse".

CITTRU: Zainteresowanie edukacją łączącą naukę i biznes

Pierwsze półrocze tego roku charakteryzowało się znaczącym wzrostem zainteresowania szkoleniami organizowanymi przez Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU). Ta jednostka Uniwersytetu Jagiellońskiego stworzyła atrakcyjną ofertę edukacyjną przeznaczonych dla zróżnicowanych adresatów: przedsiębiorstw oraz środowiska naukowego.

Bio-Forum VII - Targi Biotechnologii i Biobiznesu w Europie Środkowej

BioForum VII Targi Biotechnologii  i Biobiznesu w Europie ŚrodkowejGłównym celem siódmej edycji targów jest rozwój powiązań biznesowych pomiędzy firmami biotechnologicznymi i zespołami R&D Regionu a zachodnioeuropejską i amerykańską gospodarką opartą na biotechnologii. Targi Bio-Forum VII odbędą się w Łodzi, w dniach 15-17 maja 2008.

EUM-BIO 2007 - EU-Malaysia Biotechnology Business Partnership Event

EUM-BIO 2007Euro Info Centre przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej EUM-BIO 2007, która odbędzie się w Kuala Lumpur, Malezji, w dniach 25-26 października 2007.

1234567891011121314151617181920